Monografia pod redakcją Józefa Woźniaka
Autorzy: Andrzej Bęben, Wojciech Burakowski, Jordi Mongay Batalla, Jordi Mongay Batalla, Marek Natkaniec, Zbigniew Piotrowski, Krzysztof Szczypiorski
Wydawca: Wojskowa Akademia Techniczna, 2020

W monografii dokonano oceny stanu aktualnego i tendencji w rozwoju telekomunikacji i (tele)informatyki – dyscyplin związanych z technologiami ICT wpływającymi na rozwój wszystkich sfer ludzkiej aktywności.  Podano uwarunkowania współczesnej telekomunikacji (i teleinformatyki) polskiej i światowej. Wskazano, kluczowe dla  rozwoju telekomunikacjii i teleinformatyki, wyzwania  badawcze i wdrożeniowe.

 

Kwartalnik Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji PAN


International Journal of Electronics and Telecommunications

Tematyka czasopisma International Journal of Electronics and Telecommunications obejmuje szeroki zakres zagadnień - od podstaw matematycznych po praktyczne projektowanie techniczne w obszarach elektroniki i telekomunikacji.

Adres redakcji:
Gmach Elektroniki Politechniki Warszawskiej, pok. 470
ul. Nowowiejska 15/19
00-665 Warszawa
tel. (+48) 222 347 330

Strona www

 

 

Analizy i raporty


Analiza stanu oraz kierunki rozwoju elektroniki i telekomunikacji

Analiza stanu oraz kierunki rozwoju elektroniki i telekomunikacjiRaport poświęcony jest analizie stanu i perspektywom rozwoju poszczególnych dziedzin reprezentowanych przez Sekcje Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji PAN. W raporcie podjęto próbę wytyczenia strategicznych kierunków działalności naukowo-badawczej, integrację prac oraz ich koordynacji przez Sekcje.
 
Adres redakcji:
Pałac Kultury i Nauki
Skrytka Pocztowa 24
00-901 Warszawa
XXIII piętro, pokój: 2316
tel. (+48) 226 566 498
fax. (+48) 228 262 996
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Pobierz